Přidání příspěvků

Jsem rád, že máte zájem o přidání příspěvku na tento web. Ze všeho nejdříve je třeba si zaregistrovat účet na tomto webu, což je možné zde.

Stačí pouze vyplnit formulář a následně potvrdit e-mailovou adresu. Poté se Vám zobrazí další možnosti v menu, konkrétně pod položkou ÚČET.

Přidat příspěvek je možné v horní (černé) liště – při kliknutí na položku Akce. Automaticky je zvolena možnost Vytvořit nový příspěvek. 

Vyplním Název příspěvku, přidám samotný text, zvolím Rubriku a následně příspěvek Odesílám ke schválení, viz obrázek, kde je všechno červeně zvýrazněné. Jestliže nevyberete vhodnou Rubriku, zadejte Nezařazené.

Ověřte si vždy, že jste opravu příspěvek Odeslali ke schválení. Tuto informaci si můžu ověřit tím, že nad tlačítkem Odeslat ke schválení je položka Stav. Jestliže jsem ještě neodeslal, zobrazuje se “Koncept“, jestliže je odesláno, je zde “Čekající na schválení“.

manual-prispevek

Každý přidaný příspěvek je třeba v aktuální chvíli nutné schválit oprávněnou osobou – je to čistě kvůli ochraně proti spamům. Po určitém počtu přidaných příspěvků budete přidáni jako osoba, u které není třeba schvalování příspěvků.

To by měl být celý proces přidávání příspěvků. Jestliže tímto úspěšně projdete a příspěvek bude schválen, zobrazí se na úvodní stránce hned pod měnícími se obrázky.

Zpět na web je možné vrátit se kliknutím na Střevní-nemoci v téměř levém rohu horní černé lišty.

Pozn.: I přes to, že se jedná o testovací verzi webu, všechny Vámi přidané příspěvky zůstanou uloženy, žádný z řádně schválených příspěvků tedy nebude vymazán.

Leave Comment