www.strevni-nemoci.cz
www.strevni-nemoci.cz
Hledej na www.Strevni-Nemoci.cz
..:: Created by [PeT Design] © 2o13 ::
Info.. Co je to M. Crohn? Otázky & Odpovědi Slovníček pojmů Alternativní medicína Klasická medicína Léčitelé & Šarlatáni Lékaři & Nemocnice Medikamenty Diskuze Životní příběhy Dieta & Jídleníček Zajímavé odkazy


 

Info...

Tyto stránky vznikly jako nekomerční projekt člověk člověku. Mají tedy pomáhat lidem, kteří hledají v nekonečném moři Internetu tolik potřebné informace a jsou ochotni svými radami přispět ostatním čtenářům.
Stránky jsou tématicky zaměřené na nespecifické střevní záněty, především na Crohnovu chorobu a Ulcerózní kolitidu, a mají srozumitelnou formou čtenáře seznámit s veškerými aspekty s nimi spojeny.
Ke stránkám neodmyslitelně patří také diskuze jako prostředek k rychlé komunikaci, která je velmi cenným zdrojem nezprostředkovaných a aktuálních infromací.

zpět nahoru  zpět na hlavní stranu

 

Kontakt & spolupráce

Veškeré své připomínky, přání nebo stížnosti, k těmto stránkám posílejte, prosím, na [crohn@ic.cz].

Stránky jsou konstrovány tak, aby do každé z kapitol mohl čtenář přidávat své příspěvky. Tím by se mělo předejít úpadku stránek a pokaždé by to člověk měla najít něco nového. Obsah textu je tedy to nejdůležitější, tam leží ta potřebná informace. Přesto je na stránkách stále mnoho práce. Pokud by chtěl někdo pomoci s jejich vývojem, ať se bude jednat o grafiku, funkčnost a ovládání nebo třeba o korekturu textů a to bez nároku na jakýkoli honorář, je vítán. Bude mu přiděleno patřičné oprávění a na spolupráci se snadno domluvíme.

zpět nahoru  zpět na hlavní stranu

 

Copyright ©

Webový server [www.Strevni-Nemoci.cz] podléhá licenčnímu ujednání general public licence. Je tedy možné jakoukoli část kopírovat a publikovat jinde, ale vždy se zpětnou vazbou na tyto stránky a autora textů. Celé znění licenčního ujednájí je možné problédnout [ZDE].

zpět nahoru  zpět na hlavní stranu

 

Osnova

Stránky jsou setříděny do několika kapitol, pokud někdo narazí na téma, které zde chybí a rozhodně by chybět nemělo, napište.

1. Info...

Statické informace o tomto webu [www.Strevni-Nemoci.cz], informace pro webmastery a nabídky spolupráce, kontakty.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

2. Co je to M.Crohn?

Popis Crohnovy choroby (Crohn, Morbus Crohn, Crohn's Disease, MC, CD) a Ulcerózní kolitidy (Ulceroza, Ulcerosa, Colitis, Kolitida, UC, ULC, UK) označované jako nespecefické střevní záněty. Jsou zde publikovány i obrázky postižených míst. Do této rubriky nemá čténář právo přispívat.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

3. Otázky & Odpovědi

Přehled nejčastějších otázek a jejich odpovědí co se týče Crohnovi nemoci a UC. Vše jednoduše a rychle k dispozici. Do této rubriky nemá čténář právo přispívat.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

4. Slovníček pojmů

Neznáš terminologii? Nevíš jak něco nazvat správným názvem nebo nevíš o čem někdo píše?
Pokud jsi odpověděl ano, klikni [SEM]

5. Alternativní medicína

Kapitola slouží ke shromažďování informací o alternativních možnostech léčení, metodách a prostředcích. Setkal jsi se už někdy s nečím takovým? A jaké máš s tím zkušenosti?
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

6. Klasická medicína

Rubrika věnovaná klasickému lékařství západního světa. Jsou zde popsány metody vyšetření, možnosti léčby a mnoho dalšího.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

7. Léčitelé & Šarlatáni

Pokud máš nějaké zkušenosti s léčiteli, těmi hodnými, nebo těmi zlými šarlatány, můžete se o ně podělit v této rubrice. Pro toho, kdo hledá někoho kdo by mu pomohl jsou zde uvedeny i kontakty. Léčitelé, jejich kontakty a hodnocení.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

8. Lékaři & Nemocnice

Znáš někoho kdo Ti pomohl? Nebo máš zkušenosti s nějakým instututem kde se Ti nelíbilo? Rubrika o kontaktech na různé lékaře a nemocnciční zařízení u nás, ale i ve světě. Kontakty a hodnocení. Než někam půjdete, raději se podívejte, zda tu není negativní kritika.
Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]

9. Medikamenty

Seznam prostředků, léků, jak klasické tak alternativní medicíny a jejich popis najdeš [ZDE]

10. Diskuze

Jedna z nejdůležitějších rubrik totoho webu. Zde se každý může svobodně vyjádřit, může s ostatními diskutovat. Podle statistik ostatních tvůrců webů jsou právě diskuzní fóra nenavštěvovanější a také nejefektivnější rubrikou.
Pokud se chceš do diskuze zapojit klidkni [ZDE]

11. Životní příběhy

Příběhy lidí, kterým nějakým způsobem Crohn nebo Kolitida zasáhla do života. Při čtení zjistíš kolik existuje forem této nemoci a že jsou lidé, kteří jsou na tom hůře než-li ty sám.
Máš chuť se začíst do životních příběhů? Pak klikni [ZDE]

12. Dieta & Jídelníček

Stále jsem se setkával s otázkou: Existuje nějaká dieta při Crohnově chorobě? Nejen dietická opatření, ale i různé recepty najdeš pokud klikneš [ZDE]

13. Zajímavé odkazy

Odkazy všude a na všechno. Ať už ve světě Internetu nebo ve světě reálném, telefoní čísla, adresy. Nebo třeba jen reference na literaturu. Do rubriky se můžeš přesunout kliknutím [ZDE]


zpět nahoru  zpět na hlavní stranu

 

Webmasters

Líbí se Ti stránky? Zdají se Ti zajímavé? Pak podpoř tento web a umísti, prosím, některý z bannerů na své stránky. Přispěj k informovanosti českého národa. Stačí, když si některý z bannerů vybereš, zkopíruješ si zdrojový kód, který vložíš kamkoliv na své www stránky.


<a href="http://www.strevni-nemoci.cz"><img src="http://www.strevni-nemoci.cz/bin/banner2.gif" style="border:0px; width:468px; height:60px" alt="www.strevni-nemoci.cz"></a>


<a href="http://www.strevni-nemoci.cz"><img src="http://www.strevni-nemoci.cz/bin/banner3.gif" style="border:0px; width:468px; height:60px" alt="www.strevni-nemoci.cz"></a>


<a href="http://www.strevni-nemoci.cz"><img src="http://www.strevni-nemoci.cz/bin/banner1.gif" style="border:0px; width:468px; height:60px" alt="wwwstrevni-nemocicz"></a>


zpět nahoru  zpět na hlavní stranu©2oo6 - 2o13 www.strevni-nemoci.cz Seo servis www.w3c.org www.w3c.org