www.strevni-nemoci.cz
www.strevni-nemoci.cz
Hledej na www.Strevni-Nemoci.cz
..:: Created by [PeT Design] © 2o13 ::
Info.. Co je to M. Crohn? Otázky & Odpovědi Slovníček pojmů Alternativní medicína Klasická medicína Léčitelé & Šarlatáni Lékaři & Nemocnice Medikamenty Diskuze Životní příběhy Dieta & Jídelníček Zajímavé odkazy
 

Vložení nového receptu

Před vložením nového receptu si přečtěte [Pokyny pro vkládání receptu]

Název:*
Kategorie:*
Ingredience:*
Postup přípravy:*  
Poznámka:
Autor:*

Kontrolní kód:*     Kontrolní kód   (nutno zadat před odesláním)

   

* - povinné položky

zpět nahoru  zpět na hlavní stranu


 

Pokyny pro vkládání receptu

Recepty přímo do databáze může vkládat každý. Prosím zvažte, zda-li je Vámi přidávaný recept vhodný pro tyto stránky. Věříme ve Váš dobrý úsudek a doufáme, že tyto stránky nebudou zneužity k jinému účelu. Vkládání je monitorováno, problémová ip adresa může být zablokována.

Před započetím vkládání receptu si zkontrolujte, zda-li již recept neexistuje. Pokud existuje stejný název receptu, ale s jiným obsahem, Vámi vkládaný recept přejmenujte.

Dodržujte pravidla českého pravopisu, tzn. na začátku vět pište velká písmena, na konci vět tečky, ve větách používejte čárky. Dejte pozor na gramatické chyby. I recept je Vaše vizitka.

Pokud jste vložili něco špatně, kontaktujte administrátora o nápravu.

Název receptu začíná vždy velkým písmenem, maximální délka je 50 znaků. Toto pole je povinné.

Ingredience pište vedle sebe, oddělujte je čárkou (mezerou oddělujte jednotku hmotnosti od surovin - 500 g mouky, 100 ml mléka). Jako jednotku hmotnosti používejte již léta zavedené gramy - zkratka g. Pokud se ingredience skládají z více částí (např. těsto, náplň, poleva) napište ingredience na těsto za sebe, poté odřádkujte klávesu ENTER a pokračujte na nový řádek s náplní. Ingredience jsou automaticky psány kurzívou. Toto pole je povinné a jeho maximální délka je 1000 znaků. Zbytek bude oříznut.

Postup přípravy se řídí stejnými pravidly jako psaní ingrediencí, pište celé věty, pokud potřebujete odřádkovat, použijte klávesu ENTER. Nedělejte zbytečné mezery. Toto pole je povinné, jeho maximální délka je 2000 znaků, zbytek bude oříznut.

Poznámka není povinná. Pokud ji uvedete, měla by obsahovat krátce něco důležitého, co přímo z receptu není jasné, ale pro přípravu je to nezbytné. Toto polo je automaticky psáno tučně a jeho maximální délka je 250 znaků.

Autor je povinná položka, která představuje Vaše jméno nebo přezdívku. Můžete uvést i skutečného autora receptu, pokud ho znáte. Maximální délka je 35 znaků.

Pokud vkládáte recepty přetahováním např. z Wordu, prosím upravte formátování podle těchto pravidel, recept si po sobě přečtěte, některé znaky se nemusejí správně zobrazovat.

A nyní již vzhůru na vložení Vašeho prvního receptu :-)

zpět nahoru  zpět na hlavní stranu


©2oo6 - 2o13 www.strevni-nemoci.cz Seo servis www.w3c.org www.w3c.org